مشخصات فرهای قنادی فر ممتاز

1- فر گردان قنادی با حرارت صد در صد غیر مستقیم برای پخت انواع کیک ، انواع شیرینی و نان های حجیم مورد استفاده قرار میگیرد.
2- فرهای قنادی فر ممتاز شریفی اصلی به صورت 2 مدل با سیستم بخار و بدون بخار جهت استفاده تعبیه شده است .
3- بدنه ظاهری فر های قنادی به صورت حرفه ای و زیبا، جذاب و مدرن طراحی گردیده که ضمن جذابیت از استحکام فوق العاده نیز برخوردار است .
4- جد اره خارجی و داخلی فر های شیرینی پزی از ورق مرغوب گالوانیزه با ضخامت 1.5 میلیمتر، فرمهای تمام استیل از ورق استیل نگیر با ضخامت 3 میلیمتر استفاده و.تولید می گردد.
5- جداره داخلی کابین از رنگ نسوز با کیفیت بالا پوشیده شده است، لذا دستگاه های  فر ممتاز در مقابل حرارت دارای مقاومت بالایی می باشند
6- هواي داغ حاصل از احتراق در داخل جدار كانال پخت گردش ميكند و با چرخش در داخل کابین موجب پخت یکنواخت محصول می شوند که دما و زمان مورد نیاز با توجه به نوع محصول،  به کنترل حرارت داده و محصولات با بهترین کیفیت پخت می شود.
7- مواد اولیه مصرف شده در دستگاه فر ممتاز شریفی اصلی از بهترین کیفیت و از معتبرترین شرکتهای کره جنوبی خریداری شده است و دارای گرید مخصوص آشامیدنی و بهداشتی می باشد.
8- عایق بندی دستگاه های  فر ممتاز به صورتی طراحی گردیده است تا اتلاف انرژی را به کمترین حد امکان رسانده و جداره دستگاه همواره خنک باشد.
9- برای پخت برخی از محصولات که نیاز به رطوبت دارند سیستم بخار بسته به نوع نیاز در داخل دستگاه تعبیه می شود.
10- مشعل فر با مارک ایران رادیاتور و با توجه به نوع سوخت موجود در محل نصب می تواند گاز طبیعی ( شهری ) یا گازوئیل مصرف شود.
11- هر فر دارای 2 عدد واگن یا قفسه با چرخ های مخصوص نسوز در تعداد طبقات خواسته شده توسط مشتری و رعایت فاصله های بین ارتفاع هر طبقه تولید می گردد.
12- تاج های دستگاه در مدلهای  شومینه ای، تخت و هلال می باشد.
13- رنگ ظاهری دستگاه نیز رنگ استاتیک نسوز( کوره ای ) زرد می باشد. تولیدات رنگ قرمز از رنگ های تولید شده مربوط به سال های گذشته می باشد .

 

ظرفيت فرهای قنادی

1- فرشیرینی پزی  32 ديس فرهاي استاندارد مي باشد و فرهاي پشیرینی پزی 16 ديس ميني فر
2- ابعاد فرهاعبارت است از :
3- نماي مقابل دستگاه به طور کامل از ورق استيل ضد مغناطيس (stainlees steel ) ميباشد که ضمن زيبايي از استحکام خوبي نيز برخوردار است .
4- جداره خارجي و داخلي دستگاه کاملا از ورق مرغوب با ضخامت 1/5 ميليمتر گالوانيزه ساخته شده که بدين خاطر کابين دستگاه بيشترين مقاومت را در برابر رطوبت حاصل از پخت شيريني و سيستم رطوبت ساز و همچنين در مقابل حرارت داراست .
قابل توجه خريداران محترم :
فرهاي تمام استيل طبق سفارشات از ورقه کوره تيس آلماني غربي 41 و 48 با 1200 درجه دما با 3 ميليمتر ضخامت .
5- جداره داخلي کابين از رنگ نسوز با کيفيت بالا پوشيده شده است ، لذا در مقابل حرارت دستگاه کمترين تغييري نخواهد کرد .
6- در صورت نياز به بخار ، سيستم رطوبت ساز پس از سفارش نصب مي گردد .


زمان سنج زمان ( timer )

زمان لازم براي پخت محصول بر حسب دقيقه به تايمر داده مي شود ، پس از سپري شدن مدت زمان لازم زنگ شروع به نواختن ميکند تا مادامي که کليد زنگ خاموش نشده يا درب دستگاه باز نشده زنگ از کار نمي افتد .


کنترل دما ( heat controller )

دماي مورد لزوم براي پخت محصول به کنترل حرارت داده ميشوده محدوده عمل دستگاه از 50 درجه سانتيگراد تا 450 درجه سانتيگراد ميباشد که با دقت خوبي دما را کنترل خواهد نمود .


کليد زنگ ( alarm switch )

با باز نمودن اين کليد زنگ در مدار قرار ميگيرد .


کليد گردونه ( revolving switch )

هنگام بسته بودن درب کابين با باز نمودن اين کليد گردونه شروع به گردش مينمايد . قبل از باز کردن درب کليد گردونه روشن شود .


کليد دمنده هواي گرم ( HEATER SWITCH )

با باز نمودن اين کليد سيستم دمنده هواي گرم شروع به کار نموده و باعث جريان هواي گرم داخل کابين خواهد شد .


کليد مشعل ( HEATER SWITCH )

با باز شدن اين کليد جريان برق مشعل تامين شده و آنرا روشن مينمايد ، لازم به توضيح است مادامي که درب کابين بيش از 5 دقيقه باز باشد ، مشعل همواره به کار خود ادامه مي دهد که باعث ذوب کوره مي گردد ، با کليد مشعل خاموش ميگردد .


کليد دستگاه (MAIN Switch)

با استارت نمودن اين کليد، برق کليه سيستم هاي عمل کننده تأمين مي گردد در صورت قطع برق شهر دستگاه مجددا بايستي استارت شود

 
ولتمتر(VOLTMETER)

ولتاژ ورودي تابلو برق را نشان مي دهد. در صورتيکه آمپر دستگاه از 20 بالاتر رفت دستگاه داراي عيب فني مي باشد.

 
دستورالعمل

دستگاه شما داراي دو قفسه مي باشد که همواره يکي از آنها داخل کابين و ديگري آماه پر شدن است. پانزده دقيقه قبل از گذاشتن قفسه داخل کابين مشعل و فن کوئيل را روشن نموده تا کوره دستگاه به اندازه کافي گرم شود، لازم به توضيح است در اين حين دمنده هواي گرم بايد روشن باشد.
پس از سپري شدن زمان فوق درب کابين را باز و قفسه را بدقت در محل مخصوص خود قرار داده و درب کابين را بسته و دماي لازم را به کنترل حرارت و زمان لازم را به تايمر داده و کليه کليدهاي کنترل را در حالت باز قرار دهيد.
پس از اينکه زنگ به صدا درآمد، محصولات داخل کابين را ملاحظه و در صورت آماده بودن درب کابين را باز نموده و صبر کنيد تا گردونه درست مقابل شما قرار گرفته و متوقف شود حالا مي توانيد قفسه را خارج نمائيد دستگاه آماده شارژ قفسه بعدي ميباشد.


سرويس و نگهداري

براي اينکه دستگاه فر شما همواره در بهترين حالت باقي بماند و براي جلوگيري از بروز هر گونه عيبي، حداقل شش ماه يکبار واسگازين گيربکس (روي سقف) را کنترل و در صورت لزوم سرريز نمائيد و حداقل هر ماه يکبار بلبرينگ کف کابين گريسکاري شود.


نکات قابل توجه:

لازم بتذکر است که سيستمهاي هوا دم ، گردونه و زنگ با باز شدن درب کابين از کار مي افتد و گردونه درست مقابل درب قرار مي گيرد و با بسته شدن درب کابين مجددا سيستمها بکار مي افتد. دقت کنيد که هنگام قرار دادن محصولات داخل کابين ، قفسه دقيقا در محل خود قرار گيرد در غير اين صورت هنگام گردش قفسه به بدنه کابين گير کرده باعث معيوب شدن دستگاه مي شود.

محصولات قابل پخت در فر ها:

آدرس در نقشه

ارتباط با ما

  • اصفهان - خیابان امام خمینی - جنب کارخانه ریسندگی فلاح - خیابان 12 بهمن - جنب پارس خاموت
  • 031-33869256 - 031-33869257
  • 09131183222
  • info[at]fermomtaz.com
  • شنبه الی چهارشنبه 8:00 صبح الی 17:00 عصر
    پنجشنبه 8:00 صبح الی 14:00 عصر

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا