مشخصات و امکانات  فر های قنادی فر ممتاز


برای کارکرد هرچه بهتر فر شیرینی پزی و ماشین آلات پخت شیرینی گروه صنعتی فر ممتاز، لازم است تا شما مشتریان عزیز با مشخصات فنی و خصوصیات فرهای شیرینی پزی این کارخانه بهتر و بیشتر آشنا شوید.از این رو شما را با قسمتهای مختلف این دستگاهها آشنا میکنیم...


زمان سنج زمان ( timer )

زمان لازم براي پخت محصول بر حسب دقيقه به تايمر داده مي شود ، پس از سپري شدن مدت زمان لازم زنگ شروع به نواختن ميکند تا مادامي که کليد زنگ خاموش نشده يا درب دستگاه باز نشده زنگ از کار نمي افتد .


کنترل دما ( heat controller )

دماي مورد لزوم براي پخت شیرینی به کنترل حرارت داده ميشوده محدوده عمل دستگاه از 50 درجه سانتيگراد تا 450 درجه سانتيگراد ميباشد که با دقت خوبي دما را کنترل خواهد نمود .


کليد زنگ ( alarm switch )

با باز نمودن اين کليد زنگ در مدار قرار ميگيرد .


کليد گردونه ( revolving switch )

هنگام بسته بودن درب کابين با باز نمودن اين کليد گردونه شروع به گردش مينمايد . قبل از باز کردن درب کليد گردونه روشن شود .


کليد دمنده هواي گرم ( HEATER SWITCH )

با باز نمودن اين کليد سيستم دمنده هواي گرم شروع به کار نموده و باعث جريان هواي گرم داخل کابين خواهد شد .


کليد مشعل ( HEATER SWITCH )

با باز شدن اين کليد جريان برق مشعل تامين شده و آنرا روشن مينمايد ، لازم به توضيح است مادامي که درب کابين بيش از 5 دقيقه باز باشد ، مشعل همواره به کار خود ادامه مي دهد که باعث ذوب کوره مي گردد ، با کليد مشعل خاموش ميگردد .


کليد دستگاه (MAIN Switch)

با استارت نمودن اين کليد، برق کليه سيستم هاي عمل کننده تأمين مي گردد در صورت قطع برق شهر دستگاه مجددا بايستي استارت شود

 
ولتمتر(VOLTMETER)

ولتاژ ورودي تابلو برق را نشان مي دهد. در صورتيکه آمپر دستگاه از 20 بالاتر رفت دستگاه داراي عيب فني مي باشد.

 
دستورالعمل

دستگاه شما داراي دو قفسه مي باشد که همواره يکي از آنها داخل کابين و ديگري آماه پر شدن است. نیم ساعت قبل از گذاشتن قفسه داخل کابين مشعل و فن کوئيل را روشن نموده تا کوره دستگاه به اندازه کافي گرم شود، لازم به توضيح است در اين حين دمنده هواي گرم بايد روشن باشد.
پس از سپري شدن زمان فوق درب کابين را باز و قفسه را بدقت در محل مخصوص خود قرار داده و درب کابين را بسته و دماي لازم را به کنترل حرارت و زمان لازم را به تايمر داده و کليه کليدهاي کنترل را در حالت باز قرار دهيد.
پس از اينکه زنگ به صدا درآمد، محصولات داخل کابين را ملاحظه و در صورت آماده بودن درب کابين را باز نموده و صبر کنيد تا گردونه درست مقابل شما قرار گرفته و متوقف شود حالا مي توانيد قفسه را خارج نمائيد دستگاه آماده شارژ قفسه بعدي ميباشد.


سرويس و نگهداري

براي اينکه دستگاه فر شما همواره در بهترين حالت باقي بماند و براي جلوگيري از بروز هر گونه عيبي، حداقل شش ماه يکبار واسگازين گيربکس (روي سقف) را کنترل و در صورت لزوم سرريز نمائيد و حداقل هر ماه يکبار بلبرينگ کف کابين گريسکاري شود.


نکات قابل توجه:

لازم بتذکر است که سيستمهاي هوا دم ، گردونه و زنگ با باز شدن درب کابين از کار مي افتد و گردونه درست مقابل درب قرار مي گيرد و با بسته شدن درب کابين مجددا سيستمها بکار مي افتد. دقت کنيد که هنگام قرار دادن محصولات داخل کابين ، قفسه دقيقا در محل خود قرار گيرد در غير اين صورت هنگام گردش قفسه به بدنه کابين گير کرده باعث معيوب شدن دستگاه مي شود.

آدرس در نقشه

ارتباط با ما

  • اصفهان - خیابان امام خمینی - جنب کارخانه ریسندگی فلاح - خیابان 12 بهمن - جنب پارس خاموت
  • 031-33869256 - 031-33869257
  • 09131183222
  • info[at]fermomtaz.com
  • شنبه الی چهارشنبه 8:00 صبح الی 17:00 عصر
    پنجشنبه 8:00 صبح الی 14:00 عصر

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا