دپارتمان خدمات و پشتیبانی یکی از اصلی ترین و فعال ترین بخش های شرکت فر ممتاز شریفی اصلی می باشد .
خدمات ما  پس از فروش و تامین قطعات یدکی و خدمات پیش از آن در کمترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز فراهم میباشد.
ارزیابی مشتریان و جلب رضایت آنان در سطح کشور از مهمترین اهداف این شرکت به شمار می رود،  بدین منظور، صدور ضمانت نامه، تضمین کیفیت و خدمات فنی و مهندسی از جمله فعالیتهای مستمر این شرکت می باشد.
کلیه دستگاه های ما توسط شرکت پشتیبانی فنی و به صورت مستمر و فعال تحت نظارت و کنترل قرار می گیرد، دستگاه های نصب شده به مدت 6 ماه گارانتی، شامل تعویض و تعمیر به جز لوازم برقی می باشد.

                                                                           

خرید فرهای قنادی کارکرده و دست دوم شما البته فقط با برند فر ممتاز شریفی اصلی و تعویض آن با فرهای قنادی نو از برنامه های تعریف شده ما می باشد.
از مزایای فر های قنادی فر ممتاز می توان به صرفه جویی در زمان امور مربوط به فروش فرهای نو و خرید فرهای کارکرده شما، کارشناسی و قیمت گذاری مناسب بر روی ماشین آلات و خطوط فروشی اشاره کرد.
شایان به ذکر است که فرهای قنادی دست دوم خریداری شده از مشتریان پس از بازدید فنی و شناسایی نیازهای تعمیراتی در کارخانه مورد بهسازی قرار گرفته و پس از آن دستگاه بهسازی شده فقط مشمول خدمات پس از فروش خواهد بود.

اگر شما هم به دنبال فروش ماشین آلات پخت شیرینی دست دوم خود با مارک فر ممتاز شریفی اصل هستید آنرا به ما معرفی کنید.

یکی از تخصص های ما، ارائه کار آمد ترین اطلاعات اولیه تا نهایی در زمینه فروش خط کامل ماشین آلات مورد نیاز شمابرای راه اندازی یک کارگاه قنادی مجزا ، پخت یا رفع معایب موجود در تولید انواع نان و شیرینی در سطح علمی و تجربی می باشد. گروه صنعتی فر ممتاز شریفی اصلی سعی می کند با بهره گیری از توان و تجربه تخصصی خود در بخش نان و شیرینی و قنادی با مد نظر قرار دادن امکانات و فضای موجود، مشتریان عزیز را در انتخاب ماشین آلات و تجهیزات،  به بهترین و مناسب ترین شیوه یاری نماید.
بازدید ها و مشاوره های ما قبل از خرید و نصب دستگاه ها به صورت رایگان انجام می شود .

آدرس در نقشه

ارتباط با ما

  • اصفهان - خیابان امام خمینی - جنب کارخانه ریسندگی فلاح - خیابان 12 بهمن - جنب پارس خاموت
  • 031-33869256 - 031-33869257
  • 09131183222
  • info[at]fermomtaz.com
  • شنبه الی چهارشنبه 8:00 صبح الی 17:00 عصر
    پنجشنبه 8:00 صبح الی 14:00 عصر

طراحی و اجرا: ارتباط گستران پویا